wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Aktualności!2 » CONCOURS OF ELEGANCE

Kontakt

  • WeClean Wiktoria Kublin
    NIP: 549-243-71-64
  • E-mail:info@cleanmycar.pl
  • Telefon530126160
    504216824
  • Godziny działania sklepuSklep internetowy czynny 24h przez cały tydzień. Infolinia od poniedziałku do piątku w godzina od 9:00 do 17:00.
  • FedEx
  • PayU

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

CONCOURS OF ELEGANCE

Data dodania: 05-08-2015

AUTOGLYM  PONOWNIE OBJĄŁ PATRONAT KOSMETYKÓW SAMOCHODOWYCH PODCZAS TEGOROCZNEGO KONKURSU ELEGANCJI, NAJRZADSZYCH SAMOCHODÓW Z CAŁEGO ŚWIATA
 
alt

Już we wrześniu tego roku Autoglym, po raz czwarty z rzędu, ma okazję być oficjalnym partnerem Koknursu eleganckich samochodów organizowanym w Pałacu Holyrood w Edynburgu.  Autoglym został zaproszony do współpracy, ponieważ wiadomo, iż ‘egzemplarze klasyków’ muszą prezentować się w doskonałej formie, a w tym marka Autoglym jest bezkonkurencyjna.

Tylko 60 samochodów zostało zaproszonych do udziału w tym konkursie.  Miały one zaszczyt prezentować się podczas diamentowej rocznicy panowania Królowej Elżbiety II, która obchodzona była w 2012 roku na Zamku w Windsor. Warto wspomnieć, iż samochody te zostały wybrane przez komisję składającą się z najlepszych znawców samochodowych na świecie. Partnerami promującymi tegoroczny konkurs są tak wybitne marki jak: Bentley, Jaguar i Land Rover, McLaren, a także kolekcjonerzy i klubowicze samochodowi z całej Europy.
Marka Autoglym posiadająca Royal Warrants – w skrócie spełniająca oczekiwania standardów królewskich – będzie współpracować z 20 wybitnymi  mechanikami, których zadaniem będzie towarzyszyć właścicielom i ich ‘klasyków’ podczas najważniejszych konkursów tegorocznego eventu. Będą oni również służyli swoją wiedzą wszystkim miłośnikom motoryzacji, którzy odwiedzą Pałać Holyrood.

Paul Caller, dyrektor naczelny AutoGlym powiedział: „Konkurs Elegancji jest uznawany za jeden z najbardziej prestiżowych wydarzeń samochodowych w Wielkiej Brytanii i na stałe wpisał się w kalendarz motoryzacji. Co roku konkurs ten odbywa się w innym wyjątkowym miejscu i cieszymy się, że możemy go współorganizować po raz kolejny, zwłaszcza iż w poprzednich latach odbywał się z ogromnych sukcesem w miejscach takich jak Windsor, St. James oraz Hampton Court.’’

„Wiele produktów marki Autoglym powstawało w wiele lat po tym jak samochody zostały wyprodukowane, więc priorytetem dla nas jest fakt, iż mogą one być zastosowane do pielęgnacji takich zabytków.”
„Na szczęście współpraca z producentami samochodowymi, muzeami oraz dostęp do zabytkowych egzemplarzy, daje nam sposobność testowania produktów do pielęgnacji nadwozia, tapicerek oraz wszelkich innych elementów podczas renowacji samochodów. Dzięki temu wybór naszych produktów zapewnia spokój ducha kolekcjonerów samochodowych bez względu na to jak wyjątkowy jest ich zabytek.”

Zapraszamy do udziału w prestiżowym wydarzeniu, które odbędzie się w dniach 4-6 września 2015 roku.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl