wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Płatności

Kontakt

  • E-mail:info@cleanmycar.pl
  • Telefon721126160
  • Godziny działania sklepuSklep internetowy czynny 24h przez cały tydzień. Infolinia od poniedziałku do piątku w godzina od 9:00 do 17:00.
  • FedEx
  • PayU

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Płatności

Sklep internetowy CleanMyCar.pl udostępnia trzy warianty dokonania płatności za zamówienie:

-przelew bankowy bezpośrednio na konto CleanMyCar.pl

-system szybkich płatności PayU/Platnosci.pl

-płatność przy odbiorze w przypadku przesyłek pobraniowych


Zasady dokonywania płatności za pośrednictwem systemu PayU/Platnosci.pl:

 - Płatności za pośrednictwem Systemu PayU/Platnosci.pl mogą dokonywać wyłącznie osoby uprawnione do posługiwania się danym instrumentem, w oparciu o który następuje realizacja płatności, w szczególności daną kartą płatniczą może posługiwać się wyłącznie jej uprawniony posiadacz. 
 - Sklep internetowy CleanMyCar.pl udostępnia Klientom odpowiedni formularz transakcji. Dane z formularza są automatycznie przekazywane do Partnera systemu PayU/Platnosci.pl za pośrednictwem systemu PayU/Platnosci.pl
 - Klient, po zatwierdzeniu formularza transakcji w sklepie internetowym cleanmycar.pl i wybraniu formy płatności za pośrednictwem systemu PayU/Platnosci.pl, jest automatycznie przekierowywany odpowiednio: w przypadku płatności dokonywanych przy użyciu karty płatniczej – na stronę internetową systemu PayU/Platnosci.pl będącego centrum autoryzacyjno-rozliczeniowym lub na stronę internetową Partnera systemu PayU/Platnosci.pl będącego centrum autoryzacyjno-rozliczeniowym , w przypadku płatności w drodze przelewu internetowego – na stronę internetową Partnera systemu PayU/Platnosci.pl będącego bankiem, a w przypadku płatności w drodze przelewu tradycyjnego – na stronę internetową serwisu PayU/Platnosci.pl.
 - W celu dokonania płatności Klient powinien potwierdzić dokonanie płatności na stronach internetowych odpowiedniego Partnera systemu PayU/Platnosci.pl zgodnie z zasadami określonymi przez tego Partnera. W przypadku dokonywania jakichkolwiek zmian w formularzu płatności udostępnionym na tych stornach i automatycznie uzupełnionym przez system Platnosci.pl, płatność może nie zostać zrealizowana.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl